ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ୨୦୧୯-୨୦ ପାଇଁ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଖାଲିଥିବା ସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଅନଲାଇନ ଦରଖାସ୍ତ


ଜବାହାର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଶିକ୍ଷାବର୍ଷ (୨୦୧୯-୨୦) ପାଇଁ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ରିକ୍ତସ୍ଥାନ ପୂରଣ ପାଇଁ ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମିତି ଅନଲାଇନ ଦରଖାସ୍ତ ଆହ୍ଵାନ କରୁଛି ଅନଲାଇନ ଆବେଦନର ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ ୧୫-୧୦-୨୦୧୮। ଏଥିପାଇଁ ଆବେଦନ ପତ୍ର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମିତି ୱେବସାଇଟ www.navodaya.gov.in ମାଧ୍ୟମରେ ନିଃଶୁଳ୍କ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ

ଅନଲାଇନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ: ୧୫-୧୦-୨୦୧୮
ଅନଲାଇନ ଆବେଦନର ଅନ୍ତିମ ତାରିଖ: ୩୦-୧୧-୨୦୧୮
ଚୟନ ପରୀକ୍ଷା ତିଥି: ୦୨-୦୨-୨୦୧୯

ଯେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରେ ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଅବସ୍ଥିତ ସେହି ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ୨0୧୮-୧୯ ଶିକ୍ଷା ବର୍ଷରେ ସରକାରୀ/ସରକାରୀ ସ୍ଵୀକୃତ ପ୍ରାପ୍ତ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଅଧ୍ୟୟନରତ ଥିବେ, କେବଳ ସେହିମାନେହିଁ ସେହି ଜିଲ୍ଲାର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ଇଚ୍ଛୁକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ୦୧-୦୫-୨୦୦୩ରୁ ୩୦-୦୪-୨୦୦୭ ମଧ୍ୟରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବେ (ଉଭୟ ତାରିଖ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ)  ଏହା ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି/ଜନଜାତି ବର୍ଗ ସମେତ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ବର୍ଗର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଯୁଜ୍ୟ ଅଟେ

ଜବାହାର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଖାଲି ପଡିଥିବା ସ୍ଥାନ, ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରଣାଳୀ ଏବଂ ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ ପାଇଁ NVS ୱେବସାଇଟ www.navodaya.gov.inରେ ଅବଲୋକନ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପୃକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅବସ୍ଥିତ ଜବାହାର ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କୁ ବି ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ

- ନବୋଦୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମିତି ଦ୍ଵାରା ପ୍ରସାରିତ

Post a Comment

0 Comments