ଓସ୍ମେ ପକ୍ଷରୁ ମେଗା ଭେଣ୍ଡର ଡେଭଲପମେଣ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ

ବ୍ରହ୍ମପୁର- ୨ଠ/ଠ୩ ଗତକାଲି ଓଡ଼ିଶାରେ କ୍ଷୁଦ୍ର ମଧ୍ୟମ ଶିଳ୍ପଉଦ୍ୟୋଗୀ ସଂଘ(ଓସ୍‌‌ମେ),କଟକ ଏମ.ଏସ.ଏମ.ଡି.ଆଇ , କଟକ ଜାତୀୟ ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ଅନୁଜାତି ହବ୍ ମିଳିତ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବ୍ରହ୍ମପୁରସ୍ଥିତ ଶ୍ରୀ ବାଲାଜୀ ହୋଟେଲରେ ମେଗା ଭେଣ୍ଡର ଡେଭଲପମେଣ୍ଟ ତଥା କ୍ରେତା-ବିକ୍ରେତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଏମ.ଏସ.ଏମ.ଡି.ଆଇ ନିର୍ଦେଶକ ଡା. ଏସ.କେ.ସାହୁ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଦୀପ ଜାଳି ଉଦ୍ଘାଟନ କରିଥିଲେ ଜାତୀୟ ଏସ୍ ସି-ଏସ୍ ଟି ହବ ପରିଚାଳକ ସୁଭାଶିଷ ଦାସ,ଇଣ୍ଡିଆନ ଆର୍ଥ ଲିଃ ସିଜିଏମ,.ଜେ. ଜନର୍ଥନନ,ଗୋପାଳପୁର ପୋର୍ଟ ଲିଃ ୟୁନିଟ ହେଡ ଏସ.ଏସ.ପରିକ,ସରାଫ ଏଜେନ୍ସି ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦେଶକ ଡା.ଭି.ବି.କେ ମୂର୍ତି ଆସ୍କା ସୁଗାର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିସ ପରିଚାଳନା ନିର୍ଦେଶକ,ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବେହେରା ପ୍ରମୁଖ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ

ଅଧକ୍ଷ ଗୌରୀଶଙ୍କର ଦାଶ ସ୍ୱାଗତ ଭାଷଣ ସହ ଶିଳ୍ପଉଦ୍ୟୋଗୀମାନଙ୍କ ଉତଥାନ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ତ୍ଵ ଆରୋପ କରି ରାଷ୍ଟ୍ରାୟତ ବେସରକାରୀ ବୃହତ ଶିଳ୍ପଗୁଡିକ କିପରି କ୍ଷୁଦ୍ର ମଧ୍ୟମ ଶିଳ୍ପମାନଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ତଥା ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଚଳିତ ବିଧି ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅନୁସାରେ ସହଯୋଗ କଲେ ସେମାନେ ବଜ଼ାର ସେ ନିଜକୁ ଖାପ ଖୁଆଇ ଚାଲିପାରିବେ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରିବେ ସେ ଦିଗରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ରାଜ୍ୟରେ ହଜାର ହଜାର ଏମ.ଏସ.ଏମ. ଶିଳ୍ପ ସଂସ୍ଥା ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବ ଅଧିକ ରୁ ଅଧିକ ଭେଣ୍ଡର ପଂଜିକରଣ ହେଲେ ରାଜ୍ୟର ଶିଳ୍ପଉଦ୍ୟୋଗୀମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ ବୋଲି ଶିଳ୍ପ ସଂଘ ତରଫରୁ ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା

Post a Comment

0 Comments