2021 ର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ

 2021 ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ବର୍ଷ କିଛି ବିଶେଷ କିମ୍ବା ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ତାରିଖ ଚୟନ କରିପାରିବେ |  

ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ 2021 ର ଏହି ବିଶେଷ ତାରିଖ (2021 ଶୁଭ ଦିନ) ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଶୁଭ କାମ ବିଫଳ ହେବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ |  ଯଦି ଆପଣ ଘର ପ୍ରବେଶ, ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ, ଷ୍ଟାର୍ଟଅପ୍, ନୂତନ ଚାକିରି, ଜମି କିମ୍ବା ଘରକୁ ନେବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସମସ୍ତ 12 ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଶୁଭ ତାରିଖ ରହିବ |  ଏହି ତାରିଖ ଗୁଡ଼ିକରେ କରାଯାଇଥିବା ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଲାଭ ପାଇବେ |

ଜାନୁଆରୀ -2021 ର ପ୍ରଥମ ମାସରେ ଜାନୁଆରୀ 5, ଜାନୁଆରୀ 6, ଜାନୁଆରୀ 8, ଜାନୁଆରୀ 14, ଜାନୁଆରୀ 17, ଜାନୁଆରୀ 26 ଏବଂ ଜାନୁଆରୀ 30 ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ତାରିଖ |  ଏହି ତାରିଖ ଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ଦୋକାନ କିମ୍ବା ଘର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଫେବୃଆରୀ - 2021ର  ଦ୍ୱିତୀୟ ମାସରେ, 12 ଫେବୃଆରୀ, 14 ଫେବୃଆରୀ, 16 ଫେବୃଆରୀ, 20 ଫେବୃଆରୀ, 23 ଫେବୃଆରୀ ଏବଂ 28 ଫେବୃଆରୀ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ତାରିଖ ହେବ |  ଏହି ତାରିଖ ଗୁଡ଼ିକରେ ପୂଜା, ହୋମ କିମ୍ବା ଗୃହପ୍ରବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଲ ହେବ |

ମାର୍ଚ୍ଚ- 2021ର ତୃତୀୟ ମାସରେ ମାର୍ଚ୍ଚ 8, ମାର୍ଚ୍ଚ 9, ମାର୍ଚ୍ଚ 14, ମାର୍ଚ୍ଚ 20, ମାର୍ଚ୍ଚ 21, ମାର୍ଚ୍ଚ 24 ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ 26 ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ |  ଏହି ତାରିଖ ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଯେକ କୌଣସି ଦିନ, ଆପଣ ଯେ କୌଣସି  ପ୍ରକାରର ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଏପ୍ରିଲ୍ - ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, 2021 ର ଚତୁର୍ଥ ମାସ ଏପ୍ରିଲରେ କେବଳ ତିନୋଟି ଶୁଭ ତାରିଖ ରହିବ |  ଆପଣ 1 ଏପ୍ରିଲ, 11 ଏପ୍ରିଲ କିମ୍ବା 20 ଏପ୍ରିଲରେ ଯେକୌଣସି ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ |

ମଇ- ପଞ୍ଚମ ମାସରେ, 6 ମଇ, 8 ମଇ, 10 ମଇ, 12 ମଇ, 16 ମଇ, 18 ମଇ, 20 ମେ, 21 ମେ ଏବଂ 30 ମେ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ |  ଜମି କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚୁକ୍ତିନାମା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ତାରିଖ ଗୁଡିକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ଜୁନ୍ - ଷଷ୍ଠ ମାସରେ, ଜୁନ୍ 2, ଜୁନ୍ 3, ଜୁନ୍ 10, ଜୁନ୍ 12, ଜୁନ୍ 15, ଜୁନ୍ 16, ଜୁନ୍ 21, ଜୁନ୍ 22, ଜୁନ୍ 25 ଏବଂ ଜୁନ୍ 27 ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ତାରିଖ ଅଟେ |  ଘରେ ଗାଡି, ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ କିମ୍ବା କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ହେବ |

ଜୁଲାଇ - ସେହିପରି ସପ୍ତମ ମାସରେ, 3 ଜୁଲାଇ, 4 ଜୁଲାଇ, 13 ଜୁଲାଇ, 25 ଜୁଲାଇ, 20 ଜୁଲାଇ, 22 ଜୁଲାଇ, 25 ଜୁଲାଇ, 26 ଜୁଲାଇ ଏବଂ 31 ଜୁଲାଇ ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ତାରିଖ ହେବ |

ଅଗଷ୍ଟ- ଅଷ୍ଟମ ମାସ ଅଗଷ୍ଟରେ, ଅଗଷ୍ଟ 6, ଅଗଷ୍ଟ 7, ଅଗଷ୍ଟ 8, ଅଗଷ୍ଟ 9, ଅଗଷ୍ଟ 12, ଅଗଷ୍ଟ 16, ଅଗଷ୍ଟ 20, ଅଗଷ୍ଟ 27 ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ 28 ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ତାରିଖ |  ଆପଣ ଏହି ତାରିଖଗୁଡିକରେ ଯେକୌଣସି ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ 

ସେପ୍ଟେମ୍ବର - ନବମ ମାସରେ, 2 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 4 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 8 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 13 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 14 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 17 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 19 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 20 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 22 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 25 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, 26 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଏବଂ 29 ସେପ୍ଟେମ୍ବର, ମଧ୍ୟ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ତାରିଖ | 

ଅକ୍ଟୋବର - ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ, ଅକ୍ଟୋବର 1, ଅକ୍ଟୋବର 9, ଅକ୍ଟୋବର 10, ଅକ୍ଟୋବର 12, ଅକ୍ଟୋବର 14, ଅକ୍ଟୋବର 15, ଅକ୍ଟୋବର 18, ଅକ୍ଟୋବର 21, ଅକ୍ଟୋବର 23, ଅକ୍ଟୋବର 25 ଏବଂ ଅକ୍ଟୋବର 26 ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ତାରିଖ ହେବ |

ନଭେମ୍ବର - ବର୍ଷର ଏକାଦଶ ମାସରେ, ନଭେମ୍ବର 2, ନଭେମ୍ବର 8, ନଭେମ୍ବର 10, ନଭେମ୍ବର 11, ନଭେମ୍ବର 12, ନଭେମ୍ବର 20, ନଭେମ୍ବର 22, ନଭେମ୍ବର 23, ନଭେମ୍ବର 24 ଏବଂ ନଭେମ୍ବର 26 ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ତାରିଖ ହେବ |  ବିବାହ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଏହି ତାରିଖଗୁଡିକ ଅଧିକ ଶୁଭ ହେବ |

ଡିସେମ୍ବର -  2021ର ଶେଷ ମାସରେ, ଡିସେମ୍ବର 4, ଡିସେମ୍ବର 5, ଡିସେମ୍ବର 10, ଡିସେମ୍ବର 13, ଡିସେମ୍ବର 15, ଡିସେମ୍ବର 18, ଡିସେମ୍ବର 19, ଡିସେମ୍ବର 22, ଡିସେମ୍ବର 25 ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର 31 ସବୁଠାରୁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ |

Post a Comment

0 Comments