ଓଡିଶାର ନବଦୀପ କୌର ଶ୍ରୀମତୀ ଭାରତ 2020 ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଜିତିଛନ୍ତି।

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଶ୍ରୀମତୀ ଭାରତ 2020 ମୁକୁଟ ଜିତି ଓଡିଶାର ନବଦୀପ କୌର ରାଜ୍ୟ ପାଇଁ ଗୌରବ ଆଣିଛନ୍ତି।  ସୁନ୍ଦରଗଡ ଜିଲ୍ଲାର କନ୍ସବାହାଲରୁ ଆସିଥିବା ନବଦୀପ ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରେ ଶ୍ରୀମତୀ ଭାରତ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ। ଅନେକ ରାଉଣ୍ଡ ଜିତିବା ପରେ ନବଦୀପ ଦାମନରେ ଆୟୋଜିତ ଫାଇନାଲ ରାଉଣ୍ଡରେ ଜିତିଥିଲେ।  ଏହି ସଫଳତା ଉପରେ ନବଦୀପ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ।  “ବିବାହ ପରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି।  ସେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତା ଏବଂ ପରିବାରକୁ ଗର୍ବିତ କରିପାରିବେ ବୋଲି ଶ୍ରୀମତୀ ଇଣ୍ଡିଆ ଇନକ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ତଥା ଦାମନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଜିତିବା ପରେ ନବଦୀପ କହିଛନ୍ତି।

ସେ ସମଗ୍ର ଭାରତରେ 62 ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବିଜେତା ହୋଇଥିଲେ।  ନବଦୀପ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ରୀମତୀ ୱାର୍ଲ୍ଡ 2020 ରେ ଭାରତର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିବେ। ଅନୁପୃତ କୌର ପ୍ରଥମ ରନର୍ ଅପ୍ ଏବଂ ଶ୍ରୁତି ଚୌହାନ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ରନର୍ ଅପ୍ ହୋଇଥିଲେ।

ସମସ୍ତ ଅଂଶଗ୍ରହଣକାରୀ ଏକାଧିକ ରାଉଣ୍ଡ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦେଇ ଗଲେ ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଜାତୀୟ ତଥା ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ବିଚାରପତିମାନଙ୍କ ଏକ ପ୍ୟାନେଲ୍ ଆଗରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲା |

ପ୍ୟାନେଲରେ ଥିବା କେତେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପୃଷ୍ଠ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମୋହିନୀ ଶର୍ମା, ପ୍ରେସିଡର୍ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋହା ଅଲି ଖାନ୍, ଚ୍ୟାରିଟି ଆମ୍ବାସାଡର ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବିବେକ ଓବରୋଇ, ଶ୍ରୀମତୀ ୱାର୍ଲ୍ଡ 2020 କାରୋଲିନ୍ ଜୁରି ଏବଂ କାଉଚର୍ ଡିଜାଇନର୍ ମାସୁମୀ ମେୱାୱାଲା ରହିଥିଲେ।

Post a Comment

0 Comments